O sklepie

Witamy serdecznie na stronach sklepu canisfera.pl. Nasz sklep to rodzinne przedsięwzięcie powstałe na bazie ponad 20 lat doświadczeń w hodowli i utrzymaniu psów i kotów. Sklep jest prowadzony przez 4 pokolenie "psiarzy" z naszej rodziny.  Oferujemy sprawdzone produkty dla psów i kotów - mrożone mięso dla psów i kotów, naturalne i zdrowe karmy, witaminy, przysmaki, gryzaki i zabawki dla psów i kotów a także preparaty do pielęgnacji i kosmetyki oraz ubranka. Ponadto proponujemy Państwu produkowane przez nas w krótkich liniach obroże, smycze i legowiska dla psów i kotów Dog and Chic. Chcemy być więcej niż sklepem - chcemy być Państwa doradcą i partnerem w sprawach dotyczących czworonożnych ulubieńców. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Doceniamy Państwa zaufanie, dziękując za nie uruchomiliśmy program bonusowy, dzięki temu za każdy zakup otrzymacie Państwo punkty, które następnie można wymienić na premie z naszej oferty. Mamy tez specjalną propozycję dla hodowców. Ciągle poszukujemy kolejnych dobrych produktów dla Waszych zwierzaków, które zanim trafią na stronę sklepu są testowane w naszej hodowli sznaucerów Barbabella. Zapraszamy serdecznie!

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Dbałość- rozumiemy, że chcesz jak nalepie dbac o swojego zwierzaka i dostarczamy produkty, którym mozna zaufać.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.


Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.

Radość tworzenia - sami wykonujemy część oferowanych produktów i szukamy nowych pomysłów aby życie Twoje i Twojego zwierzaka miało więcej uroku :).

Zapraszamy do Współpracy

Promocje

Nowości

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie